מוקד מיקוד לבית
מוקד מיקוד לעסק
מוקד מיקוד לארגונים ומוסדות

לבית

מוקד מיקוד מעניקה לך ולבני משפחתך מעטפת בטחון מקיפה.

השילוב בין מוקד משוכלל המפקח על ביתך מרחוק, סיור מבצעי המספק מענה מיידי בשטח ומערך ציוד אלקטרוני מתקדם, מבטיח הגנה מפני כל מפגע אפשרי.

מערכות הבטחון של מוקד מיקוד קלות להפעלה, ומאפשרות לך לעקוב על המתרחש בבית מכל מקום ובכל זמן. כדי להתאים לך את הפתרון הטכנולוגי והאנושי הטוב ביותר, יעניקו לך מומחי הבטחון של החברה ייעוץ אישי ויעמדו לרשותך בכל שלב בהמשך, כדי לספק מידע ותמיכה טכנית.

שרותי מוקד וסיור
מוקד וחדר בקרה רמה א' הפעיל 24 שעות ביממה 365 יום בשנה, תוך מתן תגובה מבצעית לאירועי פריצה/שוד/מצוקה ע"י סיירים מיומנים עם הגעה פיזית לבית הלקוח.
מערכות אזעקה אלחוטיות
חברתנו מתמחה בהתקנת מערכות אזעקה אלחוטיות (ללא חוטים) המערכת המושלמת לבית. המערכות האלחוטיות שלנו נוחות לתפעול, ידידותיות למשתמש ומביאות רמה חדשה של מודולריות, קישוריות וסגנון לעולם האבטחה והבקרה הביתית
מערכות אזעקה קוויות
אספקה והתקנה של מערכות מיגון ברמה טכנולוגית גבוהה ומהמתקדמות בעולם, כולל חיבור למוקד וחדר הבקרה של חברתנו המאוייש 24 שעות ביממה. השילוב הטכנולוגי והאנושי הטוב ביותר עבור ביתכם.
מצלמות אבטחה
ייעוץ והתקנת מצלמות אבטחה פנים וחוץ ומערכות הקלטה דיגיטליות המאפשרות צפייה מרחוק ע"י ה"מוקד הרואה" של חברתנו. אפשרות צפייה ללקוח בזמן אמת ובכל רגע נתון מכל מקום באמצעות הסמרטפון / המחשב האישי.
ייעוץ ותכנון
הייעוץ והתכנון הראשוני הינו עניין בעל חשיבות עליונה אשר קובע את דרישת ורמת ההתקנה המקצועית וחוסך תקלות מיותרות בהמשך. חברתנו מעמידה לרשותך את מיטב יועצי המיגון בענף לתכנון מערך המיגון הטוב ביותר עבור ביתך. צוותי התקנה מקצועיים ידאגו להתקנת המיגון באופן המקצועי תוך אדיבות ושירות ברמה גבוהה.
מוצרי בטיחות משלימים
 מוצרים יחודיים המתחברים למערכת האזעקה האלחוטית בכל בית.
גלאי הצפה - גלאי זה יתריע מבעוד מועד על דליפת/נזילת מים למוקד חברתנו המאוייש 24 שעות ביממה. התרעה מוקדמת של גלאי ההצפה מונעת נזקי הצפה העלולים לגרום לנזקי רכוש בעלות גבוהה. מוצר חובה בכל בית.
גלאי עשן אלחוטי – גלאי בעל רגישות גילוי גבוהה במיוחד, עיצוב אלגנטי ומודרני והתקנה פשוטה על גבי קיר או תקרה ובכל חדר. לבטיחות משפחתך.
 
    דף הבית | מפת האתר | צור קשר  
       Signed By Created By CD Tech